Installatietechniek Vlogman BV Vorden

Sensoren en convertors


terug naar lijst, klik op VLOGMAN Equipment&Spare Parts

AantalMerkSoortOmschrijvingPrijs





1SICKFotocelWT160 P17270,00
2SICKFotocelWT12 2N830110,00
2SICKFotocelWT18 3P610100,00
1SICKFotocelWT18 3N610100,00
1SICKFotocelWL9 2P43160,00
1SICKFotocelWT18 3P13075,00
1SICKFotocelWL24 X2301200,00
5SICKFotocelWL18 2N13280,00
3SICKFotocelWL18 2P13270,00
2SICKFotocelWL150 P13250,00
1SICKFotocelWLL10 910350,00
1SICKFotocelWS/WE6 N13250,00
2SICKFotocelCS3 P1132550,00
1SICKFotocelWL18 N63060,00
1SICKFotocelWT18-2P13270,00
2SICKFotocel600 987050,00
6TURCKInduct.sensorBI5-S18 AZ3X35,00
1TURCKCapac.sensorBC10-S30-YOX60,00
2TURCKInduct.sensorNI4-S12-AD4X35,00
3TURCKInduct.sensorBI10-G30-YO25,00
2TURCKInduct.sensorNI5-G12K-AP6X38,00
3TURCKInduct.sensorNI5-G12-AN620,00
2TURCKInduct.sensorBI15U-M30-AP6X35,00
1TURCKInduct.sensorBI10-M30-AP6X35,00
1TURCKInduct.sensorBI10-M30-LIU80,00
8TURCKInduct.sensorBI10-G30-YI30,00
1TURCKCapac.sensorBC10-S30-Y1X80,00
8TURCKInduct.sensorBI1,5-H6,5-Y115,00
1TURCKInduct.sensorNI4-M12-AP6X30,00
6TURCKInduct.sensorBIM-AKT-AP6X20,00
3TURCKInduct.sensorBIN-IKT-YOX20,00
3TURCKInduct.sensorBI10-G28-Y0O25,00
3TURCKInduct.sensorBI2-G12-Y115,00
3TURCKInduct.sensorNEAZ-G10/ExZ380,00
6TURCKInduct.sensorBI15-CP40-UZ3X35,00
2TURCKInduct.sensorBI15-CP40-AP6X250,00
1TURCKInduct.sensorBI10-P30SR-BZ3X30,00
1TURCKInduct.sensorNEAZ-G10/ExZ280,00
1TURCKInduct.sensorNI5-S30/M30-AP6X35,00
1TURCKInduct.sensorBI10-P30SK-Y1X60,00
1TURCKInduct.sensorNI25-G47-Y145,00
1TURCK NP6X LUI35,00
2PEPPERL+FUCHSproximity switchNJ1,5-6,5-E-G35,00
2PEPPERL+FUCHSproximity switchNJ1,5-6,5E40,00
1PEPPERL+FUCHSproximity switchNJ5-18GK-WS30,00
4PEPPERL+FUCHSproximity switchNJ2-12GM-N-Y0876625,00
1PEPPERL+FUCHSproximity switchNCB2-12GM35-NO30,00
1PEPPERL+FUCHSproximity switchNCB5-18GM60-ZO25,00
1PEPPERL+FUCHSproximity switchNJ10-30GKK-N40,00
1PEPPERL+FUCHSproximity switchSJ15-WS60,00
7PEPPERL+FUCHSproximity switchNCN-F25-N4100,00
7PEPPERL+FUCHSVALVE POS.INDICATORBT34-F25-225,00
3OMRONFotocelE3S-DS10B41100,00
5OMRONFotocelE3S RS30E42-30100,00
2OMRONFotocelE3S AD2250,00
1OMRONFotocelE3S X2HE470,00
3OMRONFotocelE3S DS30E41100,00
2OMRONFotocelE32-DC20025,00
3BALLUFOptiche sensorBOS 15K-S-EI25,00
1DATALOGICFotocelRT66-11 10-30vdc25,00
1VISOLUXFotocelRLK 20-8/150025,00
1LEUZE ELECTRONICFotocelRK16/1 EX30,00
1ENDRESS&HAUSERWetzer contactHTA 18250,00
1ENDRESS&HAUSER FTW 280z50,00
8ENDRESS&HAUSER FTC380Z 4oud,4nw.50,00
1ENDRESS&HAUSER FTM480Z50,00
1ENDRESS&HAUSER FMC480Z50,00
1ENDRESS&HAUSER FMU280Z50,00
1ENDRESS&HAUSER FTC382Z50,00
2ENDRESS&HAUSER FTC968 AC50,00
3ENDRESS&HAUSER FTL170 Z50,00
1ENDRESS&HAUSER FMC470Z50,00
1ENDRESS&HAUSER DMI688050,00
3ENDRESS&HAUSERTransm.power suppl.RN221N-B175,00
1ENDRESS&HAUSERNiveautesterFTW325-C2A1A75,00
1ENDRESS&HAUSER FLOWTEC ZL6970Z50,00
3ENDRESS&HAUSERTemp.TransmitterTMT142125,00
2IFMInduct.sensorIA512225,00
1IFMInduct.sensorIA503825,00
2IFMInduct.sensorIG539935,00
1IFMInduct.sensorIW500525,00
2IFMInduct.sensorIF000725,00
2IFMInduct.sensorIA000435,00
1PULSORNaderingsschak.9913-0025,00
1TELCOFotocelSMP5500 MG 2.5M50,00
1TELCOFotocelSMT4000 MG 5M50,00
1TELCOFotocelSMR4104 MG 2.5M50,00
2FESTONaderingsschak.150 964 NN25,00
1FESTONaderingsschak.150 386 PNP NO25,00
2FESTONaderingsschak.SIEN-M8B-PS-K-L25,00
1FESTONaderingsschak.SME 1-151 66925,00
10ELECTROMATIC SM115-22025,00
1ELECTROMATIC SC2490 4225,00
1ELECTROMATIC SA245-22025,00
1ELECTROMATIC SB220-02425,00
3HeraeusPt100 3l160L 1/2"55,00
1HeraeusPt100 3l160L 1"55,00
2Endress&HauserPt100 3l 160L 1"70,00
1ALLEN BRADLEYFotocel42GRP-904050,00
2DELAVALMin-Max Safety flowswitchFS-925E M-P-W-1,0L100,00
1GEMSMin-Max Safety flowswitchSF-925E100,00
1SUNX FX4N-A3R 2J
2FENWALTHERMO SWITCH18002-0-11-79
2WEKANaderingsschak.33160
1SCHONBUCH Electr.C NET3008
2RECHNER SENSORSNaderingsschak.KAS-70-35-S-M32
1CONTRINEXNaderingsschak.DW-AD-603-M18-294
1BARTECMEGATRONAL1710 07-6624-1102
3 PT1003LPT1003L 9991879
3TEDEALOADCELLSMODEL1040 15KG
4danfossThermostaatRT108 30-140 gr. celcius50,00
1TELEMECANIQUEPressostaatXMJ-A070 9,5-70BAR50,00
2HERIONPressostaat08 803.00 0,5-8BAR50,00
1SiemensCapacitieve niv.schakelaarPointek CLS10075,00